NakładCena
netto/brutto
Ekspres cena
netto/brutto
100
200
250
500
1000
2000
2500

572,45 zł

Cena brutto

Oferujemy wydruk teczek ofertowych na papierze 350g mat.
Teczki oferujemy w 3 wariantach:

  • - 1-bigowa (wymiary 475 x 337 mm)
  • - 2-bigowa (wymiary 477 x 337 mm)
  • - 2-bigowa+ (wymiary 527 x 363 mm)

Dla teczek 2-bigowych możliwość dodania gumki. W przypadku wyboru teczki z gumką prosimy o kontakt. Istnieje możliwość wyboru koloru gumki.
Możliwość dodatnia dodatkowego uszlachetnienia, folii soft skin, folii błysk, folii mat lub lakieru UV. W celu dodania dodatkowego uszlachetnienia prosimy o kontakt.

Wydruk dwustronny lub jednostronny (z zewnątrz). 

Jeśli nie wiesz na którą teczkę się zdecydować - napisz do nas - przyślemy darmowe próbki teczek

Makiety do pobrania:

CZAS REALIZACJI

TECZKI OFERTOWE

Nakład

Czas realizacji

dowolny3-5 dni

Teczki ofertowe - druk

Podobno nie ocenia się książki po okładce, jednak zasada ta nie obowiązuje w marketingu – wszystko, co lepiej opakowane i zaprezentowane, ma większe szanse na zwrócenie uwagi. Dlatego też tak istotne jest zadbanie o to, aby wszelkie materiały reklamowe, które stosujesz w swoich działaniach marketingowych, były jak najwyższej jakości – w Simplydruk.pl Ci w tym pomożemy, oferując między innymi wysokiej jakości teczki ofertowe z nadrukiem. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Teczki ofertowe z nadrukiem – jakie korzyści dadzą Twojej firmie?

Podstawą skutecznej promocji produktów, usług oraz marki jest umiejętne wyróżnienie się na tle konkurencji oraz zwrócenie uwagi klienta na oferowane rozwiązania. A jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie tego celu są właśnie teczki ofertowe drukowane przez specjalistyczne firmy, takie jak Simplydruk.pl.

Pozwalają one w odpowiedni, elegancki sposób zaprezentować ofertę – klient ma styczność najpierw z oryginalną, reprezentacyjną teczką, a dopiero potem z materiałami reklamowymi czy też firmowymi dokumentami, jak np. umowy. Co więcej – klient może otrzymać taką teczkę i będzie ona z dużą dozą prawdopodobieństwa służyła przez długi czas. W ten sposób utrwali on sobie logo firmy i będzie dobrze ją kojarzył.

Teczki ofertowe z nadrukiem mogą posiadać rozmaite grafiki i kolory, które odpowiadać będą identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa – korzystając z oferty druku teczek ofertowych w naszej firmie, zyskasz oryginalne, eleganckie rozwiązanie, które zostanie dopasowane do Twoich potrzeb i celów biznesowych. Co więcej, odpowiednia teczka pozwoli również skutecznie zabezpieczyć wszelkiego rodzaju dokumenty przed czynnikami zewnętrznymi – to kolejny powód, dla którego warto na nią postawić.

Teczki ofertowe – druk w Simplydruk.pl

Jesteśmy drukarnią online z wieloletnim doświadczeniem, a korzystając z nowoczesnych technologii oraz odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy wydruk teczek ofertowych na papierze 350g mat, z możliwością wybrania dodatkowego uszlachetnienia dzięki czemu są one nie tylko eleganckie, ale również niezwykle wytrzymałe i skutecznie zabezpieczą zawartość przed czynnikami zewnętrznymi.

Chcąc dać Ci jak największy wybór, przygotowaliśmy 3 warianty produktów:

  •  - teczki ofertowe jednobigowe (wymiary 475 x 337 mm);
  •  - teczki ofertowe dwubigowe (wymiary 477 x 337 mm);
  •  - teczki ofertowe dwubigowe+(wymiary 527 x 363 mm).

Dla teczek 2-bigowych istnieje możliwość dodania gumki – w takim przypadku prosimy o kontakt. Istnieje możliwość wyboru koloru gumki, dzięki czemu zyskujesz niemal nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o wygląd oraz funkcjonalność zamówionych teczek ofertowych. Druk obejmuje również uszlachetnienie produktu, a także zastosowanie folii soft skin, folii błysk, folii mat lub lakieru UV. W celu dodania dodatkowego uszlachetnienia również prosimy o kontakt.

Wydruk dwustronny lub jednostronny (z zewnątrz) – w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb! Zapraszamy do zakupu.