Plakaty Powiększ
NakładCena
netto/brutto
Ekspres cena
netto/brutto
10
30
50
100
200
250
500
1000
2000

407,82 zł

Cena brutto

PROMOCJA: 100 sztuk plakatów A2 = 299 zł netto.Oferujemy wydruk plakatów na papierze 135g, 170g błysk.
Plakaty w formacie A1, A2, A3, B1, B2, B3
Zaznacz opcję EKSPRES, a otrzymasz plakaty szybciej.


Jeśli jesteś zainteresowany jednym z poniższych wariantów - napisz do nas, a otrzymasz indywidualną wycenę.
- plakat z listwą
- plakat ze zrywkami
- plakat powlekany dodatkową folią zabezpieczającą

Makiety do pobrania:

CZAS REALIZACJI

PLAKATY

Rodzaj

Nakład

Czas realizacji
(przy zamówieniu do godziny 18 dnia roboczego)

Czas realizacji EKSPRES
(przy zamówieniu do godziny 10 dnia roboczego)

A1, B1dowolny3 dni2 dni
A2, A3, B2, B3dowolny3-4 dni2 dniDruk plakatów A2 i A3

Simplydruk.pl, chcąc wspomóc przedsiębiorców w promocji marki, produktów oraz usług, oferuje najlepsze materiały promocyjne na rynku – dopasowane w stu procentach do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Jedną z naszych specjalności jest druk plakatów A2 oraz A3, które mogą prezentować różnego rodzaju treści i skutecznie wspierać działania marketingowe przedsiębiorców. Dlaczego warto na nie postawić?

Plakaty a promocja firmy

Klasyczne formy promowania produktów, usług czy marki, takie jak plakaty, wciąż cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem właścicieli firm – wynika to przede wszystkim z tego, że wciąż są skutecznie i w dalszym ciągu są w stanie zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Estetyczne wydruki, wykonane na papierze o odpowiedniej gramaturze, duży format, a także indywidualne treści, umieszczone na plakacie powodują, że jest on bardzo dobrą metodą przyciągania wzroku osób potencjalnie zainteresowanych ofertą.

Decydując się na druk plakatów A3 i A2, zyskujesz kilka korzyści – do tych najważniejszych zaliczamy:

  •  - skuteczne wzbudzanie zainteresowania potencjalnych klientów – plakaty mogą prezentować się niezwykle okazale, a co za tym idzie, przyciągają wzrok, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dotrzeć z treściami promocyjnymi do wielu osób;
  •  - szeroki zasięg – dzięki temu, że plakaty wiesza się w miejscach ogólnodostępnych, po których porusza się wielu przechodniów, masz możliwość dotarcia ze swoimi treściami reklamowymi do bardzo dużej liczby osób;
  •  - zapadanie w pamięć – dzięki plakatom, z którymi zapoznają się (nawet pobieżnie) potencjalni klienci, Twoja marka zostanie lepiej zapamiętana i być może przełoży się to w przyszłości na to, że dana osoba wybierze ofertę Twoją, a nie konkurencyjnej firmy;
  •  - atrakcyjna cena – zamówienie nawet bardzo dużego nakładu plakatów reklamowych nie jest dużą inwestycją, dlatego też mogą pozwolić sobie na nią praktycznie wszyscy przedsiębiorcy – również Ci, prowadzący niewielką działalność gospodarczą.

Druk plakatów A3 i A2 w Simplydruk.pl

Jako ceniona drukarnia materiałów reklamowych, jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom najwyższej jakości druk plakatów A2 i A3 – stawiając na nasze rozwiązania masz pewność, że będą one estetyczne, trwałe i w stu procentach dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystamy z papieru o odpowiedniej gramaturze (135 g i 170 g), dbając również o odpowiedni efekt wizualny – powierzchnia typu błysk pozwoli skuteczniej przyciągać wzrok klientów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane są oczekiwania naszych klientów, dlatego poza formatami A2 i A3, oferujemy również inne – B1, B2, B3, a nawet A1. Co więcej, oferujemy różne warianty plakatów, w tym rozwiązania z listwą, ze zrywkami czy powlekane dodatkową folią zabezpieczającą. Zapewniamy przy tym najwyższą jakość nadruku – wszystko to sprawia, że zyskujesz duże możliwości w zakresie promowania marki.

Zapraszamy do zakupu wybranych rozwiązań albo kontaktu – zapewniamy szybką realizację zamówienia, nawet w przypadku największych nakładów.